{phocagallery view=category|categoryid=1235|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

DJ Alladyn, a właściwie pan Adam Pacholczyk, był 7 lutego gościem na lekcji wychowawczej w klasie 7b. Uczniowie mieli okazję poznać od kuchni jak wygląda praca DJ-a, posłuchać jaka jest różnica między puszczaniem muzyki, a miksowaniem. Pan Adam zaprezentował obecnym próbkę swojego talentu, a następnie uczniowie mogli sami spróbować swoich sił w miksowaniu, co, jak sami przyznali, nie jest łatwe. Nasz gość cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania naszych dzieci.

45 minut minęło bardzo szybko w miłej i przyjemnej atmosferze. Dziękujemy Panu Adamowi, że zechciał uświetnić nasza lekcję wychowawczą i wprowadzić nas w tajniki swojej pracy.