{phocagallery view=category|categoryid=1236|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, 30 stycznia gościliśmy w szkole przedstawicieli Policji, którzy przedstawili pierwszakom, jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe. Dzieci usłyszały przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Funkcjonariusze przypomnieli o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód i zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni. Przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym - zapinanie pasów, noszenie odblasków, przejazd w fotelikach dla młodszych dzieci. Na koniec nasi goście życzyli wszystkim udanych i bezpiecznych ferii!