{phocagallery view=category|categoryid=1230|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Dnia 28 stycznia 2019 roku w Chmielnie miał miejsce III Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych, promocja profesjonalnych i nieprofesjonalnych grup artystycznych, integracja mieszkańców gminy, powiatu i województwa pomorskiego. W przeglądzie brało udział 155 przedszkolaków podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 3, 4 - latki oraz 5, 6 - latki. W kategorii pierwszej swe talenty zaprezentowało sześć grup, natomiast w drugiej jedenaście.

Nasze przedszkole reprezentowała grupa 5, 6 - latków w skład której wchodzili: Sandra Czaja Wilma (klasa 0), Dominika Czaja Wilma (klasa 0), Maja Jadwiga Treder (klasa 0), Aleksander Reszka (klasa 0), Zuzanna Gruba (klasa 0), Helena Tusk (5-latki) oraz Zofia Klasa (5-latki). Jury brało pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację wokalną utworu, ekspresję wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. Konkurencja była duża. Nasza grupa pod okiem Pani Lucyny Leman - Kiedrowskiej oraz Pani Doroty Klasy zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz opiekunom!