„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, a może przede wszystkim dla naszych najmłodszych. Dla nich bal karnawałowy to dzień często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszych oddziałach przedszkolnych 25 stycznia, także odbył się taki bal, podczas którego dzieci miały okazję do wspólnej zabawy. Strażacy, policjanci, spider-mani, indianie, biedronki, księżniczki, a także inne postacie z bajek bawiły się znakomicie o czym świadczył uśmiech na ich twarzy. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.