{phocagallery view=category|categoryid=1228|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Zespół teatralny Świetliki wciąż żyje świąteczną atmosferą. A to za sprawą konkursów teatralnych, w jakich zespół brał udział. Nasi mali aktorzy uczestniczyli w XIX Gdyńskim Przeglądzie Jasełek oraz XXIV Przeglądzie Przedstawień Kolędniczych w Elblągu. Celem przeglądów było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych oraz promocja edukacji poprzez zabawę, kształtowanie nawyku ciekawego, aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz rozwijania zainteresowań kulturalnych. Na deskach scenicznych spotkały się amatorskie grupy teatralne działające w szkołach województwa pomorskiego i warmińsko - mazurskiego. Wszystkie spektakle zostały starannie przygotowane i reprezentowały bardzo wysoki poziom. Świetliki biorąc udział w przeglądach zdobyły kolejne doświadczenie, które z pewnością wpłynie motywująco na dalszą pracę teatralną. Za doskonałą grę aktorską Milena Stoltmann została nagrodzona nagrodą indywidualną. Gratulujemy!