{phocagallery view=category|categoryid=1205|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Jeżeli listopad to czas na zabawę andrzejkową i wróżby. 29 listopada nasi uczniowie świetnie się bawili na dyskotece andrzejkowej. Najpierw klasy młodsze, później uczniowie z klas IV - VIII. Dzięki wystrojowi sali oraz super muzyce, którą puszczał DJ, zabawa była udana. Muzyka była dobrze dobrana, do wieku uczniów. Podczas przerw w tańczeniu, można było zrobić sobie zdjęcie na wesoło. Śmiesznymi fotkami zajmowała się pani Kinga - opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Zabawa połączona była z akcją wolontariatu, a mianowicie uczniowie przynosili karmę dla zwierząt ze schroniska. Była zabawa, był szlachetny cel.

Po tak świetnej dyskotece, czas na duchowe przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia.