{phocagallery view=category|categoryid=1179|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nasi uczniowie próbowali swoich sił z różnych przedmiotów w konkursach kuratoryjnych na etapie szkolnym. Każdy mógł znaleźć przedmiot, z którego chciał sprawdzić swoją wiedzę. Chętnych nie brakowało.

Następujący uczniowie awansowali do etapu rejonowego:

• kuratoryjny konkurs z języka polskiego - Milena Kwidzinska (8b), Jakub Bałenkowski (7c),
  • kuratoryjny konkurs z języka angielskiego - Milena Kwidzinska (8b), Zofia Wolska (8b), Fabian Wódczyński (8b),
  • kuratoryjny konkurs z biologii - Milena Kwidzinska (8b),
  • kuratoryjny konkurs z geografii - Helena Kowalewska (8b), Zofia Wolska (8b), Fabian Wódczyński (8b),
  • kuratoryjny konkurs z informatyki - Oliwier Penkowski (8a), Sebastian Chorobiński (8b), Maciej Grzenia (8b).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy przysłowiowego połamania pióra na kolejnym etapie!