{phocagallery view=category|categoryid=1201|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w szczytną akcję "Podziel się kocykiem". Zima to niełatwy czas dla zwierząt, zwłaszcza dla tych pozbawianych życzliwego domu, dlatego postanowiliśmy wspomóc czworonogi ze schroniska "Ciapkowo" w Gdyni oraz Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Ptaków i Małych Ssaków Ostoja w Pomieczynie. Do 13 grudnia gromadzimy: karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, ziarno dla dzikich ptaków, orzechy, smycze, środki czystości, gumowe rękawiczki, ręczniki papierowe, koce, legowiska, gazety, suchą słomę.

22 listopada w czasie wywiadówki nasi wolontariusze kwestowali na rzecz tej wyjątkowej akcji. Udało nam się zebrać 450 zł i 62 gr. Z całego serca dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie słodkiego poczęstunku.