{phocagallery view=category|categoryid=1193|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

15 listopada 2018 r. odbył się Konkurs Przedmiotowy "Leon" - z zakresu matematyki, w którym wzięło udział 47 uczniów naszej szkoły klas 4-8. Ogólnopolskie konkursy matematyczne urozmaicają program zajęć, stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, jednocześnie popularyzują naukę przez zabawę. Są platformą dającą możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski. Testy, z którymi zmierzyli się nasi uczniowie zostały przygotowywane w oparciu o obowiązujący program nauczania. Zadania miały zróżnicowany poziom trudności, w których należało zaznaczyć jedną, dwie, trzy lub cztery prawidłowe odpowiedzi. Na wyniki konkursu trzeba będzie poczekać do końca stycznia.

Życzymy powodzenia!!!