{phocagallery view=category|categoryid=1202|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

"Pasowanie na Świetliczaka" w naszej szkole jest już tradycją. W środę 14 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość, podczas której uczniowie klas pierwszych udowodnili, że są gotowi być wzorowymi świetliczakami. Zaliczyli test gotowości świetlicowej. Wykazali się znajomością zasad zachowania się w świetlicy. Złożyli uroczystą przysięgę. Pasowania dokonała wicedyrektor p. Małgorzata Jaworowska. Na pamiątkę uroczystości dzieci otrzymały Tarczę Świetliczaka – zakładkę do książki oraz słodkości, które miały złagodzić kwaśny smak napoju mądrości. Naszą uroczystość uświetnili zaproszeni gości oraz rodzice naszych świetliczaków.