{phocagallery view=category|categoryid=1185|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

To nie lada gradka. Dnia 6 listopada odbyło się spotkanie z byłym absolwentem naszej szkoły Szymonem Sajnokiem - mistrzem świata w kolarstwie torowym. Uczniowie klas ósmych mieli możliwość zadania kilku pytań Szymonowi. Mistrz świata 8 lat temu ukończył naszą szkołę. Nauczyciele bardzo miło go wspominają, nigdy nie sprawiał problemów. Kolarstwo stało się jego pasją, gdy miał zaledwie 13 lat. Zapisał się na zajęcia rozwijające jego pasję, a trenerzy dostrzegli w nim potencjał. Jak sam przyznał, miał momenty, w których chciał zrezygnować ze swojej pasji, ale nigdy nie tracił nadziei na sukces. Mówił także o wysiłku, intensywnych treningach, poświęceniu, by osiągnąć to, co nasz młody gość ma już na swoim koncie. Były uczeń naszej szkoły podarował nam koszulkę z logo CCC, którą będzie można wylicytować na koncercie charytatywnym "Dzieci Dzieciom". Trzymamy Szymona za słowo, że pojawi się w naszej szkole 7 grudnia na koncercie "Dzieci Dzieciom". Spotkanie zostało uwieńczone wspólnym pamiątkowym zdjęciem z dyrekcją, Szymonem i uczniami. Każdy miał możliwość zrobienia sobie indywidualnego zdjęcia z mistrzem świata. Było nam bardzo miło i życzymy Szymonowi kolejnych sukcesów!