{phocagallery view=category|categoryid=1174|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=1}

Reprezentacja „Dwójki” w dniu 16 października 2018 r. wzięła udział w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych w Kwidzynie. Uczniowie „Dwójki” wcześniej zdobyli I miejsce w eliminacjach powiatowych, które odbyły się w dniu 27 września, a następnie zdobyli I miejsce w półfinałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych w Żelistrzewie w dniu 05 października.

W finale wojewódzkim drużyna w składzie: Monika Tusk, Piotr Wesołowski, Dominik Kobiela, Paweł Janzen oraz Michał Cylke wygrała dwa mecze oraz zremisowała jeden mecz na 5 partii szachowych, zajmując drużynowo wysokie 4 miejsce. Ogromnym sukcesem okazała się gra uczennicy Moniki Tusk, która wygrała wszystkie pięć rozegranych meczy, zajmując I miejsce wśród dziewcząt tego turnieju.

Gratulujemy sukcesów i osiągniętych wyników na arenie wojewódzkiej!