{phocagallery view=category|categoryid=1172|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela to chwila podziękowań i miłych życzeń. Ciepłych słów i gorących podziękowań za trud w kształtowaniu umysłów młodego człowieka, za serce, za troskę, za uśmiech i wyrozumiałość nie zabrakło w piątek 12 października podczas tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole.

W części artystycznej uczniowie z klas VII pod kierunkiem pani Danuty Milewczyk, Lidii Jończak oraz pani Doroty Klasa humorystycznymi scenkami z życia szkoły, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Z wyjątkowym smakiem i odrobiną przesady odtworzyli klimat nauczycielskiego życia, zabarwiając, tę iście artystyczną ucztę, dużą dawką humoru. Swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych, prezentując przy tym ogrom swoich talentów.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom drobne upominki, cymesy znacząco zwiększające zapał do stawiania dobrych ocen. Do powinszowań i życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście, pan burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński, przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Pryczkowski, ksiądz dziekan Piotr Krupiński oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Natalia Gronda.

Dzień Edukacji Narodowej to czas składania gratulacji szczególnie wyróżniającym się nauczycielom. W tym roku szkolnym za całokształt pracy dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawczej nagrodę Burmistrza otrzymała pani Paulina Kosznik. Ponadto w gronie wyróżnionych pracowników nagrodą dyrektora szkoły znaleźli się: p. Paulina Kosznik, p. Krystyna Gołąbek, p. Dorota Konkel, p. Natalia Miotk, p. Joanna Trepczyk, p. Kinga Brzeska, p. Magdalena Ebertowska, p. Bartłomiej Pryczkowski, p. Marcin Adamczyk, p. Tomasz Ciesielski, zastępca dyrektora p. Andrzej Karczewski oraz pracownicy administracji i obsługi p. Anita Kleinschmidt, p. Katarzyna Woscholska, p. Violetta Brylowska, p. Ewa Litwin, p. Lucyna Brzoskowska i p. Krzysztof Formela.

Obchody Dnia Nauczyciela przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze. Nasi nauczyciele i pracownicy szkoły zostali obdarowani nie tylko bukietami kwiatów, ale przede wszystkim uśmiechami i wdzięcznością uczniów i ich rodziców. Chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj przez cały rok...