{phocagallery view=category|categoryid=1156|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

I w tym roku nasza szkoła przystąpiła do zacnej akcji, której celem jest dbanie o nasze środowisko. Zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt: rękawiczki i worki, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się w wyznaczone im miejsca, by oczyścić teren ze śmieci. Jest to akcja, która uświadamia młodym ludziom jak ważne jest dbanie o środowisko i przyrodę. Pogadanki przeprowadzane w klasach przez wychowawców i późniejsze przejście do czynów sprawia, że dzieci i młodzież są coraz bardziej świadome tego, że czyste środowisko to nasze lepsze i zdrowsze życie.

Pomyśl, zanim wyrzucisz papierek obok kosza lub zostawisz go w lesie. Społeczności uczniowskiej dziękujemy za perfekcyjne wykonanie zadania!