{phocagallery view=category|categoryid=1149|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Już od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w szkolnym konkursie "Dwójka w podróży". Jest to konkurs, który powstał z inicjatywy naszej dyrekcji. Na konkurs nadesłano bardzo dużo prac. Wybór najlepszych zdjęć był bardzo trudny. Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone podczas apelu inaugurującego nowy rok szkolny 2018 / 2019.

W kategorii klas 1 - 4:

  • nagrody uzyskali: Marcin Gronda (4d), Bartłomiej Formela (4b), Lena Ciechanowska (3b), Łucja Kowalczuk (4a);
  • wyróżnienia uzyskali: Aleksandra Gronda (2b), Antoni Sikorski (4a), Ignacy Kłopotek - Główczewski (2a), Kacper Plichta (3b), Oliwia Lejkowska (4d), Oskar Weiner (4d), Stanisław Stachowiak (2b), Stefan Pryczkowski (3b), Zofia Szuman (3a), Zuzanna Benkowska (3a).

W kategorii klas 5 - 8:

  • nagrody uzyskali: Antoni Szuman (5a), Julia Lejkowska (5a), Dominika Kowalczuk (5a);
  • wyróżnienia uzyskali: Katarzyna Król (5b), Margareta Kąkol (7a), Mikołaj Mejer (5a).

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym!