{phocagallery view=category|categoryid=1147|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=1148|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

3 września zabrzmiał pierwszy dzwonek, który rozpoczął nowy rok szkolny 2018 / 2019. Jest to rok szczególny, gdyż klasy VIII po raz pierwszy od wprowadzenia reformy będą zdawały egzamin ósmoklasisty.

Po mszy św. w kościele przywitaliśmy naszych uczniów oraz ich rodziców uroczystymi apelami na nowym boisku szkolnym, o budowę którego zabiegał p. dyr. Piotr Kloczkowski. Jest to miejsce piękne, kolorowe i przede wszystkim będzie dobrze służyło naszym uczniom podczas lekcji wychowania fizycznego i nie tylko. Apele odbyły się z podziałem na klasy: najmłodsze, I - IV, V - VIII. Miały też miejsce spotkania w klasach uczniów z wychowawcami, podczas których rozmawialiśmy o wybuchu II wojny światowej, uczniowie zapoznali się z planem lekcji i usłyszeli wiele innych ważnych dla nich informacji.

W tym dniu w naszej szkole gościła była pani dyrektor placówki p. D. Rek. Na apelach wszystkich serdecznymi słowami powitał dyrektor szkoły p. Piotr Kłoczkowski oraz zastępca dyrektora p. Andrzej Karczewski, a także nowa wicedyrektor p. Małgorzata Jaworowska, którzy życzyli wszystkim dobrej i owocnej nauki i pracy w nowym roku szkolnym. Uczniowie zostali zapoznani z nową kadrą pedagogiczną, a miłe i ciepłe słowa do nauczycieli, rodziców oraz uczniów skierowała p. Danuta Rek i ksiądz Marcin Szulc.

Brawami i okrzykami uczniowie powitali pierwszy dzwonek, który obwieścił, że naukę czas zacząć.

Wszystkim uczniom życzymy samych szóstek i dobrego roku, gdyż "Nauka jest kluczem do rozumnego świata".