{phocagallery view=category|categoryid=1140|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 15 czerwca nasze najmłodsze przedszkolaki udały się do Forma Fitness Club w Kartuzach. Maluchy miały możliwość zapoznać się z salą fitness oraz z siłownią i jej przeznaczeniem. Sami również zostali zaproszeni na zajęcia ruchowe przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Po energicznej rozgrzewce, dzieciaki trudziły się podczas ćwiczeń na stepie oraz wzmacniały mięśnie przy użyciu specjalnych piłek i pianek. Dzieci doskonale radziły sobie z prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń prezentowanych przez panią instruktor. Przekonały się, że aktywność ruchowa to wysiłek fizyczny umożliwiający wspaniałą zabawę, a także ważny element zdrowego stylu życia. Za interesujące, ciekawe i aktywne zajęcia przedszkolaki wręczyły instruktorce upominek. Było wiele radości i dobrej zabawy!