{phocagallery view=category|categoryid=1134|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 29 maja 2018 zespół "Perełki" z klasy IIIe reprezentował naszą szkołę w IV Przeglądzie Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych 2018 w Szkole Podstawowej w Kiełpinie. W konkursie udział wzięło ponad 110 uczestników szkół podstawowych gminy Kartuzy i ich trenerzy – nauczyciele. Tancerzy oceniała niezależna komisja w składzie: p. E. Raczyńska – właściciel, instruktor profesjonalnej Szkoły Tańca El’dance, p. D. Baranowska – pracownik Wydziału Kultury, Sportu NGO w Kartuzach oraz p. Sz. Lewandowski nauczyciel muzyki. Swoją obecnością wszystkich zaszczycił Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński, który osobiście wręczał puchary oraz medale każdemu uczestnikowi. Nasz zespół w kategorii młodzicy 6 – 9 lat otrzymał puchar za "Najbardziej Widowiskową Choreografię".