{phocagallery view=category|categoryid=1131|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W piątek, tj. 8 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie placu zabaw, który znajduje się przy naszej szkole. Powstał on dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu oraz funduszom z Unii Europejskiej a także zaangażowaniu Urzędu Miasta i Gminy Kartuzy i dyrekcji naszej szkoły. To bardzo piękne i kolorowe miejsce, z którego najbardziej cieszą się dzieci. Płac zabaw zachwyca kolorami i pomysłowym urządzeniem.

Na uroczystość otwarcia placu zabaw przybyli zaproszeni goście, a wśród nich: dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie - p. Joanna Sawczyn, burmistrz Kartuz - p. Grzegorz Mieczysław Gołuński, zastępca burmistrza Kartuz - p. Sylwia Biankowska, zastępca burmistrza Kartuz - p. Wojciech Jaworowski, przewodniczący komisji oświaty - p. Andrzej Borzestowski, kierownik wydziału oświaty - p. Elżbieta Rejter, ks. Piotr Krupiński, dyrektor Muzeum Kaszubskiego - p. Barbara Kąkol, dyrektor Centrum Kultury - p. Aleksandra Maciborska - Pytka, prezes ZNP oddział Kartuzy - p. Stanisław Miłosz. Po występie przedszkolaków, przemowach, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i podziwianie tego kolorowego miejsca.

Dzieci i rodzice, dbajcie o to piękne miejsce!