{phocagallery view=category|categoryid=1124|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=1}

O tym, że bezinteresowne, dobre uczynki wobec drugiego człowieka sprawiają radość i dają poczucie satysfakcji przekonali się uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji "Dzień dobrych uczynków" koordynowanej przez Szkolny Wolontariat.

Każdy, kto 19 maja podjął pozytywne działanie na rzecz drugiego człowieka i zapisał swój dobry uczynek na zielonym dębowym listku, przyczynił się do "rozkwitnięcia" na szkolnej gazetce "Dębu dobroci" - drzewa dobrych uczynków.

Pointą akcji niech będą słowa J. J. Rousseau "Żeby naprawdę dobro było dobrem, musi być ono z głębi naszych serc". Dziękujemy wszystkim, którzy w swoim sercu mają tyle dobra, by umilać życie innym!