{phocagallery view=category|categoryid=1117|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W naszej szkole w maju odbył się Ogólnopolski Konkurs "Zuch" dla uczniów z klas 1 - 3:

• 7 maja 2018 r. - konkurs Zuch z j. polskiego,
  • 8 maja 2018 r. - konkurs Zuch z j. angielskiego,
  • 9 maja 2018 r. - konkurs Zuch z matematyki.

Organizatorem konkursów Zuch jest Centrum Edukacji Szkolnej (CES). Konkurs ma zakres ogólnopolski i skierowany jest do uczniów nauczania wczesnoszkolnego (klasy 1 - 3 szkoły podstawowej).

Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów sprawdzianów zróżnicowanych w zależności od klasy. Każdy sprawdzian zawierał 21 pytań. Treść sprawdzianów była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej. Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdzał znajomość słownictwa i podstawowych zwrotów. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań. Życzymy im bardzo dobrych wyników!