{phocagallery view=category|categoryid=1126|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Dnia 11 maja w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny "Krzepki umysł". W konkursie wzięli udział uczniowie klas III z całej gminy, którzy okazali się najlepsi w eliminacjach szkolnych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. IIIe Wiktoria Koss i uczeń kl. IIIb Wiktor Zelewski. Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów klas III szkół podstawowych, a także umożliwienie im wykazania się bystrością, wszechstronnością umysłu w rozwiązywaniu różnorodnych zadań matematycznych. Należało wykazać się umiejętnością logicznego myślenia oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W ostatecznej klasyfikacji Wiktor Zelewski w konkursie matematycznym zdobył wyróżnienie.

Gratulujemy!