{phocagallery view=category|categoryid=1108|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nasi uczniowie z klas trzecich w dniach 24 i 25 kwietnia rozwiązywali zadania tekstowe pozwalające sprawdzić poziom opanowania kluczowych umiejętności w zakresie edukacji polonistycznej i matematycznej na koniec I etapu edukacyjnego. Test został opracowany przez Nową Erę. Należy nadmienić, że tego typu badanie służy wszystkim uczestnikom procesu dydaktycznego: dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom i ich rodzicom, aby mogli rozpoznać swoje możliwości i predyspozycje w zakresie wyznaczonych obszarów.

Mamy nadzieję, ze wszyscy piszący wypadli wspaniale, na miarę swoich możliwości i w klasie czwartej poradzą sobie doskonale.