{phocagallery view=category|categoryid=1094|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

{phocagallery view=category|categoryid=1095|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W czwartek nasi uczniowie mieli iście wiosenną ucztę. Siła przyrody jest wielka, gdyż jest ona symbolem budzącego się ze snu życia. To ona pozwala nam cieszyć się dniem, który jest coraz dłuższy i cieplejszy. Miłe chwile nasi uczniowe spędzili w szkole muzycznej witając dźwiękami muzyki najpiękniejszą porę roku jaką jest wiosna. Wiosenny koncert przygotowany przez panie: p. J. Radomską, p. M. Badowicz i p. A. Aftanas, umilali uczniowie grający na różnych instrumentach, śpiewający znane przeboje i recytujący wiersze o wiośnie. Była to uczta dla ciała i ducha. Nasze dzieciaki dobrze się bawiły, zarówno ci co występowali, jaki i ci, co byli odbiorcami montażu słowno - muzycznego. Cieszy nas, że mamy tak utalentowane dzieciaki. Chciałoby się powiedzieć: "Chwilo trwaj!". Za możliwość zorganizowania tak wspaniałej uczty muzycznej szkoła składa ogromne podziękowania dyrektorowi Szkoły Muzycznej, panu Sebastianowi Szumanowi.

W tym dniu zagościł również w naszej szkole Dzień Samodządności, na który z niecierpliwością czekali nasi uczniowie. Podczas apelu władza została przekazana uczniom, którzy w tym dniu zastępowali nauczycieli. Klucz do władzy otrzymała przewodnicząca szkoły Julia Rychert. Uczniowie bawili się świetnie, a to najważniejsze.