{phocagallery view=category|categoryid=1079|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

22 lutego klasa trzecia wraz z opiekunem SKO odwiedziła Bank PKO w Kartuzach. Bankowych gości przywitała Pani Ania i na samym wstępie zapytała dzieci po co przychodzi się do Banku – wszyscy wiedzieli, że w banku jest "kasa". Uczniowie zobaczyli jak wygląda praca w Banku, a także co jest po jego tajemniczej stronie – czyli tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć! A miejsc godnych obejrzenia w bankowym budynku jest wiele… Najbardziej pożądanym był oczywiście gabinet Pana Dyrektora. Kilkoro dzieci oświadczyło, że w "takim" Banku chcieliby pracować. Na koniec spotkania bankowi goście otrzymali słodki poczęstunek i zadowoleni wrócili do szkoły.