Dzień 14 lutego stanowi wyjątkową okazję do oznajmiania komuś, że jest nam bliski. Robimy to obdarowując nasze sympatie, rodziców, rodzeństwo i przyjaciół walentynkami lub upominkami w kształcie serc.

W tym roku Szkolny Wolontariat zaprosił całą społeczność uczniowską do udziału w akcji pod hasłem "Wyraź strojem swoje poparcie dla miłości". Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą współpracę. Czerwień, czyli kolor miłości dominował tego dnia w Waszych strojach. Były też inne ciekawe pomysły. Można je podziwiać w naszej galerii. Dziękujemy za Waszą kreatywność. Zachęcamy byście pamiętali o okazywaniu miłości najbliższym nie tylko w walentynki, ale każdego dnia. Pamiętajcie również o miłości bliźniego, bo jak mówi Johann Wolfgang von Goethe "Życie bez miłości to czarodziejska latarnia, ale bez światła".