{phocagallery view=category|categoryid=1056|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka nikomu nie trzeba przypominać. Obok Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka są to najważniejsze święta w roku, istotne i bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości. Licznie przybywający do naszej placówki Goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Nasi uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowali część artystyczną, na której zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami. Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane upominki.