{phocagallery view=category|categoryid=1054|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Kubuś Puchatek to fajny miś
Każdy go lubi nie od dziś
Ma duży brzuszek i dziarską minkę
Chętnie go schowam pod swą pierzynkę

18 stycznia swoje urodziny obchodzi Kubuś Puchatek. Z tej to okazji w naszym przedszkolu wspólnie uczciliśmy ten dzień. Dzieci przyniosły ze sobą ukochane misie Kubusie Puchatki oraz książeczki z jego przygodami. W sali przedszkolnej czekał na nich list od Kubusia w którym dowiedzieliśmy się na czym będzie polegała dzisiejsza zabawa. Ruszyliśmy wspólnie w drogę po śladach które zostawił w przedszkolu Kubuś Puchatek. Zbieraliśmy do koszyczka słoiczki z miodem za prawidłowo wykonane zadania. Na koniec znaleźliśmy prezent za prawidłowo wykonane ćwiczenia - to co Kubuś lubi najbardziej jeść - pyszny słoik z miodem. Na koniec dzieci oblizywały się pysznym smakołykiem.