{phocagallery view=category|categoryid=1053|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

19 i 22 stycznia 2018 roku w szkolnej bibliotece odbyły się uroczystości pasowania pierwszoklasistów na czytelników. Dzieci zostały wprowadzone w świat książek przez starsze koleżanki, które przygotowały specjalne przedstawienie oraz sprawdziły znajomość bajek. Ślubowanie poprowadziła Królowa - Książka, czyli Milena Kwidzinska. "Obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą" – obiecały dzieci, po czym mogły ze specjalnie dla nich przygotowanej "Biblioteczki pierwszoklasisty" wybrać książkę, którą wypożyczyły do domu. Do każdej książki dołączona była imienna zakładka, która zawierała informacje, kiedy biblioteka szkolna jest otwarta.

Witamy nowych czytelników w pięknym świecie książek!