{phocagallery view=category|categoryid=1051|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Jak karnawał, to zabawa. 23 stycznia nasi uczniowie świetnie bawili się w rytmach dobrze dobranej muzyki na zabawie karnawałowej. Był didżej i inne efekty zabawy dyskotekowej, które sprawiły, że młodzież dobrze się bawiła. Najpierw klasy młodsze, gdzie można było podziwiać księżniczki, smoki, rycerzy i wiele innych wspaniałych postaci z baśni. Trochę później zabawę rozpoczęły klasy IV - VII. Miłą niespodzianką okazały się napoje dla spragnionych i zmęczonych tańcem. Mimo, iż dzieci przyszły się bawić, nie zapomniały o przyniesieniu karmy dla zwierząt ze schronisk.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. 22 stycznia nasz Ośrodek Wychowania Przedszkolnego stał się zaczarowanym miejscem pełnym kolorowych postaci. W dzieciach przebranych za bohaterów znanych bajek oraz innych postaci, trudno było rozpoznać naszych przedszkolaków. Równo z wybiciem godziny 10:00, wszystkie oddziały przedszkolne zjawiły się na holu przedszkola, by tam w towarzystwie swoich pań, dać upust swojej energii. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki, z radością uczestnicząc w różnych konkursach. Po pełnej wrażeń zabawie, dzieci wróciły do swoich sal odrobinę zmęczone, ale też radosne, a bal jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci.

Za kilka dni zaczną się ferie i życzymy dobrego wypoczynku!