{phocagallery view=category|categoryid=1046|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Taką zabawną nazwę nosił projekt, w ramach którego został ogłoszony konkurs na stworzenie planszowej gry matematycznej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Mściszewicach. Prace można było wykonywać indywidualnie, w parach lub grupach 3 osobowych. Uczniowie naszej szkoły na zajęciach matematycznych prowadzonych w ramach projektu "Szkoła nowych możliwości" wymyślili, zaprojektowali, opracowali instrukcje oraz wykonali plansze następujących gier matematycznych: "Słodka matematyka", "Potęgowanie kości", "Sudoku", "Drabinki matematyczne".

Uznanie w postaci wyróżnień otrzymały następujące osoby:

• Jakub Bałenkowski 6c
  • Weronika Konkol 6c
  • Agata Bielecka 6b
  • Iga Stoltmann 6b
  • Mariusz Szyler 6c
  • Mikołaj Armatowski 6c

Ponadto w konkursie udział wzięły:

• Kinga Rash 6c
  • Margareta Kąkol 6c

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik otrzymał dyplom. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a gry testujemy!