{phocagallery view=category|categoryid=1044|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Magię świąt Bożego Narodzenia mogliśmy już poczuć podczas XVII koncertu charytatywnego "Dzieci Dzieciom". Dopełnieniem świątecznej atmosfery było oglądanie w Centrum Kultury Jasełek przygotowanych przez panią G. Jankowską w wykonaniu "Świetlików". Jak zwykle zespół zaprezentował wysoki poziom i niejedna grupa teatralna mogłaby pozazdrościć mu pomysłu i zapału. Przepiękny, ponadczasowy temat, świetnie dobrane stroje, scenografia i muzyka dopełniły całości. Oglądaliśmy przedstawienie w zadumie, a jednocześnie pełni optymizmu. Dzieci należące do zespołu "Świetliki" stanęły na wysokości zadania. Serdeczne gratulacje!

Jednak to jeszcze nie koniec świątecznych atrakcji. W środę wszystkie klasy zorganizowały wigilie klasowe. Jest to zwyczaj, który gości w naszej szkole już od dawna. Jedne klasy zasiadały przy stole zastawionym pysznymi słodkościami, inne zaś przy tym pełnym tradycyjnych potraw. W każdej klasie nie zabrakło śpiewania kolęd i składania sobie życzeń dzieląc się opłatkiem. Dzień minął w przyjemnej i niemalże rodzinnej atmosferze.

Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i pełnych magii świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!