{phocagallery view=category|categoryid=1063|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen niespodzianek i magii, to czas obfitujący w szczególne przeżycia i przemyślenia. Kolędy, zapach choinki, prezenty wprowadzają wszystkich w wyjątkowe klimaty. Tej niezwykłej świątecznej atmosfery dostarczył nam zespół teatralny Świetliki, który pod opieką p. Gabrieli Jankowskiej z pomocą p. Beaty Żaczek zaprezentował całej społeczności szkolnej wzruszający spektakl pt. "Aniele, niebieski posłańcu...". Tematyka przedstawienia nawiązuje do czasów współczesnych ukazując brak czasu dla innych, zrozumienia, niesienia pomocy drugiemu człowiekowi czy stawianie kariery na pierwszym miejscu. Na szczęście jest ktoś, kto nad nami czuwa i pomaga w trudnych chwilach. To nasz anioł stróż. Czasami "trzeba się zatrzymać i zwolnić", by zrozumieć, co naprawdę w życiu jest ważne. W rolę aktorów wcielili się uczniowie z klas IIIb i VIc. Przedstawienie mieli okazję zobaczyć mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie, rodzice oraz uczniowie i pracownicy szkoły.