{phocagallery view=category|categoryid=1037|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 11 grudnia 2017 r. na zgromadzeniu Przedstawicieli Sędziów Okręgu odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu artystycznego "Trójpodział władzy". Konkurs został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Sąd Okręgowy w Gdańsku, Justitia oraz Partnerzy z okazji Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej i polegał na wykonaniu pracy artystycznej odnoszącej się do tematyki związanej z trójpodziałem władzy. Udział w nim mogli wziąć uczniowie klas IV - VII szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. W kategorii szkół podstawowych bezkonkurencyjne okazały się prace naszych uczennic przygotowane pod kierunkiem p. Danuty Milewczyk, p. Doroty Frenkiel i p. Joanny Jereczek:

• I miejsce – Zuzanna Tusk kl. VIb
  • II miejsce – Weronika Bolduan kl. VIc
  • III miejsce – Karolina Mielewczyk kl. VIa
  • Wyróżnienie – Zuzanna Stachowiak kl. VIa
  • Wyróżnienie – Nina Gregorowicz kl. IVc

Ponadto komisja konkursowa przyznała również nagrodę pani Danucie Milewczyk, nauczycielowi, który zgłosił w kategorii szkół podstawowych do konkursu największą liczbę uczniów oraz którego uczniowie zostali nagrodzeni.

W imieniu organizatorów nagrody uczniom wręczyli Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku - SSA Rafał Terlecki, Pomorski Wicekurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Gdańsku - Małgorzata Bielang oraz Koordynator ds. edukacji prawnej w Sądzie Okręgowym w Gdańsku - SSO Magdalena El-Hagin.