{phocagallery view=category|categoryid=1018|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzieci z grupy "Bolek i Lolek" zapoznały się z tematyką jesieni. Przedszkolaki opowiadały jak spacerowały z rodzicami zbierając jesienne dary: jarzębinę, kasztany, żołędzie, szyszki. Z przyniesionych darów stworzyliśmy w przedszkolu kącik przyrody. Dzieci uczyły się dopasowywać liście do owoców np. liść kasztana do kasztanowca. Nie zabrakło również pracy plastycznej. Przy pomocy patyczków kosmetycznych i farb dzieci wykonały jesienną koronę drzew. Bawiliśmy się w rytmach jesiennych piosenek. Naśladowaliśmy ruchy jesiennych listków kołysanych wiatrem. Przy pomocy pasków z krepy ilustrowaliśmy ruchem poruszające się na wietrze gałęzie drzew.