{phocagallery view=category|categoryid=1019|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień 22 listopada na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych. Tego dnia wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali "Pasowanie na Świetliczaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które występowały przed wychowawcami świetlicy, dyrekcją szkoły oraz zaproszonych na tę okazję rodzicami, dziadkami. Główny cel tejże imprezy polegał na uroczystym przyjęciu do grona świetliczków nowo przybyłych dzieci, a także stworzeniem atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Dzieci z uśmiechami na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wykonywały zadania sprawnościowe. Najważniejszym punktem programu było złożenie przyrzeczenia na świetliczka przez najmłodszych oraz pasowanie na świetliczaka. Pan Dyrektor dla milusińskich przygotował prezenty na zajęcia plastyczne, a panie wychowawczynie medale Świetliczaka.

Ten dzień na pewno zaliczy się do tych niezapomnianych, pełnych emocji i miłych wrażeń!