{phocagallery view=category|categoryid=1015|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

16 listopada najmłodsze dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego wzięły udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny wszystkim zaproszonym gościom, min. recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Maluchy były pogodne, radosne, a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami. Pan dyrektor za pomocą "magicznego ołówka" dokonał pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery.