{phocagallery view=category|categoryid=1014|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Pod znakiem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa odbył się w naszej placówce I Szkolny Konkurs na Najlepszą Recenzję Książki. Wzięli w nim udział uczniowie z klas V - VII. Wszystkie prace, jakie wpłynęły do organizatora, prezentowały bardzo dobry poziom. Jury w składzie - pani Małgorzata Badowicz, pani Hanna Grzenkowska oraz pani Danuta Milewczyk, postanowiło nagrodzić:

• I miejsce - Paweł Rosołowski z klasy 6b,
  • II miejsce - Agata Bielecka z klasy 6b,
  • III miejsce - Oliwier Penkowski z klasy 7a,
  • wyróżnienie - Daria Lipska z klasy 5b.

Zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy z rąk pana dyrektora Piotra Kloczkowskiego oraz organizatorki konkursu pani Justyny Adamczyk podczas listopadowego apelu miesiąca. Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Księgarnię Tuliszków. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie!