{phocagallery view=category|categoryid=1001|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Miesiąc październik obfitował w naszej szkole w konkursy kuratoryjne. Mają one wysoką rangę. Składają się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Wśród nich, w zeszłym tygodniu, miały miejsce następujące konkursy: Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego, gdzie do etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby:

• Milena Kwidzińska (VIIb) - 88%
  • Fabian Włódczyński (VIIb) - 78%
  • Zofia Wolska (VIIb) - 71%
  • Paweł Rosołowski (VIb) - 72%

W konkursie z matematyki wzięło udział 43 uczniów. Tym razem nikt nie zdobył tylu punktów, by przejść do kolejnego etapu. Z językiem polskim zmierzyło się 17 uczniów i do etapu rejonowego przeszedł Jakub Bałenkowski z VIc, który uzyskał 78%.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, tym co awansowali do etapu rejonowego, życzymy kolejnych sukcesów!