{phocagallery view=category|categoryid=996|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

24 października 2017 roku odwiedził nasze przedszkole pan policjant z Powiatowej Komendy Policji w Kartuzach. Zapoznał dzieci z umundurowaniem policjanta oraz opowiedział o swoim zawodzie. Dodatkowo przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Wszyscy wiedzą, że powinni przechodzić przez ulicę pod opieką osoby dorosłej. Przedszkolaki dobrze poradziły sobie z określaniem jak należy prawidłowo korzystać z sygnalizacji świetlnej. Dzieci zapamiętają także, że przechodząc przez przejście dla pieszych nie należy biec, ani spacerować, lecz trzeba przejść przez nie szybkim i zdecydowanym krokiem. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!