{phocagallery view=category|categoryid=983|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 6 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kampania wyborcza kandydatów rozpoczęła się już w czerwcu. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły reprezentację szkoły. Każdy uczeń otrzymał kartę do głosowania, na której znakiem "X" zaznaczył swojego kandydata, a następnie wrzucał kartę do urny. W głosowaniu wzięło udział 240 uczniów z klas IV – VII. Wszystkie głosy były ważne. Nad prawidłowością przebiegu głosowania czuwała Milena Kwidzińska (VIIb), Julia Rychert (VIIa) oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego, pani Krystyna Stankowska.

Spośród oddanych głosów największą ilość uzyskali:

• Rychert Julia – 85 głosów
  • Janzen Paweł – 47 głosów
  • Wolska Nadia – 46 głosów
  • Rasch Kinga – 22 głosy

Serdecznie gratulujemy wybrańcom! Życzymy wytrwałości i pomysłowości w organizowaniu zaplanowanych obietnic.