{phocagallery view=category|categoryid=994|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

12 października klasa IVa i VIIa były w Centrum Experyment w Gdyni. Jest to miejsce, które zaspokoi ciekawość naukową nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Nasze dzieci, w zależności od grupy wiekowej, brały udział w warsztatach naukowych: klasy VII - Człowiek biomaszyna, zaś klasa IV - H20 łyk wody. Po zakończonych warsztatach, był czas na wędrówkę wśród interaktywnych eksponatów i to nie tylko palcem po mapie. To był nie tylko wyjazd do Gdyni, ale przede wszystkim świetna lekcja poznawania świata i tego, co nam jest bliskie, czyli my sami i nasze istnienie w przyrodzie. Uczenie się poprzez dotyk, eksperyment jest owocniejsze niż suche pochłanianie faktów.

To była świetna lekcja!