{phocagallery view=category|categoryid=982|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 03 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się powiatowe eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach (klasy 7 – 8) oraz Igrzysk Dzieci w Szachach (klasy 1 – 6). W Turnieju wystartowały drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową w Pępowie, Szkołę Podstawową Nr 2 w Żukowie oraz drużyna naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii klas 7 – 8 zdobyła Szkoła Podstawowa z Żukowa, a pierwsze miejsce w kategorii klas 1 – 6 wywalczyła Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz. Dzięki temu obie szkoły uzyskały możliwość gry w półfinałach wojewódzkich w dniu 10 października w Szemudzie.

Tydzień wcześniej w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Dzieci w Szachach.