{phocagallery view=category|categoryid=977|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Zgodnie ze zwyczajem 30 września obchodzi się Dzień Chłopaka. Ponieważ w tym roku ten wyjątkowy dzień przypadł w sobotę, klasa 4b świętowała go dzień wcześniej (29 września). Z tej okazji zorganizowane zostało wieczorne spotkanie klasowe, podczas którego dziewczynki złożyły chłopcom życzenia, zaśpiewały głośne "Sto lat" i obdarowały prezentami. Dalszą część spotkania umilał seans pt.: "Wędrówki z dinozaurami" w wersji dubbingowanej. Projekcja została wyświetlona w sali języka angielskiego, gdzie każdy mógł znaleźć dogodne miejsce dla siebie.

Kolejną atrakcją wieczoru było pieczenie pysznych gofrów z bitą śmietaną, cukrem pudrem czy świeżymi malinami, którymi uczniowie zajadali się w trakcie seansu.

Nie obyło się również bez gier i zabaw integrujących zespół klasowy. Jedną z gier był "Impuls", gdzie uczestnicy siedząc w dwóch długich rzędach, w towarzystwie ducha rywalizacji walczyli o zwycięstwo. Kolejną z gier było tzw. "Złączenie kartką". Na czym polegała ta gra? Uczestnicy stali w rzędzie, bardzo blisko siebie i stykali się ramionami. Między ramiona włożone zostały im kartki papieru. Podstawowa zasada była taka, by nie upuścić żadnej z kartek. Uczniowie wykonywali zadania o coraz to wyższym poziomie trudności. Przeszli trzy kroki do przodu, zrobili przysiad, następnie podskok, a nawet podjęli próbę okręcenia się o 360 stopni. Zabawa wywołała lawinę radości i miłych doświadczeń.

Spotkanie zakończyło się o godzinie 20:30. Wszyscy uśmiechnięci opuścili budynek szkoły, pewnie w nadziei, kiedy następna taka impreza...