Mało kto zdaje dziś sobie sprawę z potęgi otaczających nas barw, z tego, że świat kolorów to wibrująca energia, która ma istotny wpływ na nasze zdrowie, emocje czy zachowanie.

W poniedziałek uczniowie klasy 5b wybrali się do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach na warsztaty pt. "Znaczenie kolorów i ich wpływ na samopoczucie". Podczas zajęć poznaliśmy symbolikę kolorów, ich wpływ na temperament człowieka i jego emocje. Na zajęciach rozmawialiśmy między innymi o kolorach występujących w reklamach i wykonywaliśmy różne doświadczenia. Po warsztatach zapoznaliśmy się z bogatą i różnorodną ofertą edukacyjną, a także z warunkami, jakie szkoła proponuje dla swoich uczniów. Był to czas pełen wrażeń i pięknej nauki.