{phocagallery view=category|categoryid=953|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

1 czerwca budzi radość, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Dziecka. W naszej szkole jest już tradycją połączenie tego dnia z zawodami sportowymi. Nasi uczniowie nie mają lekcji, a czas spędzają pod opieką wychowawców i na rozgrywkach sportowych. Klasy rywalizują ze sobą w piłce nożnej, piłce ręcznej i siatkówce, bo dzieciom też należy się trochę odpoczynku od typowych zajęć.

Wspólny czas spędzony na za rywalizacji i nie tylko, zawiązują się trwalsze więzi koleżeńskie i uczą się wzajemnego szacunku. W tym dniu naszych uczniów czekała, jak co roku, słodka niespodzianka w postaci pysznych lodów od rodziców i dyrekcji szkoły.

Jak rywalizacja, to i wyniki w zawodach sportowych. I tak:

Klasy 4, dziewczęta

  • I miejsce - klasa 4a

Klasy 4, chłopcy

  • I miejsce - klasa 4b

Klasy 5, dziewczęta

  • I miejsce - klasa 5b

Klasy 5, chłopcy

  • I miejsce - klasa 5a

Klasy 6, dziewczęta

  • I miejsce - klasa 6a

Klasy 6, chłopcy

  • I miejsce - klasa 6a

Zwycięzcom gratulujemy! Pozostałym również, ponieważ nie ma w tym dniu przegranych.

Nadmienić należy, iż w klasach 0 - III Dzień Dziecka również przebiegał w atmosferze radości, zabawy, tym bardziej, że zorganizowały je panie wychowawczynie. Dzieci z oddziałów przedszkolnych miały atrakcję, którą zapewniła im dyrekcja szkoły, w postaci nadmuchiwanej zjeżdzalni. Chciałoby się powiedzieć: Trwaj dniu jak najdłużej!