{phocagallery view=category|categoryid=936|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

Dnia 22 kwietnia 2017 r. Kinga Rasch z klasy Vc wzięła udział w VII Wojewódzkim Konkursie "Masz Talent". Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej Nr 89 w Gdańsku. Spotkali się tam uczniowie szkół podstawowych z województwa pomorskiego, którzy posiadają talent wokalny, taneczny lub gry na instrumencie. Kinga reprezentowała naszą szkołę w kategorii śpiewu. Celem konkursu było wyszukiwanie oraz promocja młodych talentów, rozbudzanie wrażliwości muzycznej oraz wzbudzanie zainteresowania uczniów muzyką, tańcem i śpiewem. Prezentacjom uważnie przysłuchiwało się jury, które oceniało dobór repertuaru, umiejętności artystyczne wykonawców, poziom interpretacji i ogólny wyraz artystyczny. Kinga zaprezentowała dwa utwory: piosenkę w języku polskim "Zakazany owoc" oraz w języku angielskim "I'm Outta Love". Występ naszej uczennicy spodobał się jurorom, którzy przyznali jej wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!