{phocagallery view=category|categoryid=929|limitstart=0|limitcount=2|pluginlink=1}

W dniu 30 marca 2017 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach odbyły się Gminne zawody w minikoszykówkę dziewcząt dla szkół podstawowych. Do tych zawodów zgłosiło się pięć drużyn, a mianowicie Szkoła Podstawowa z Brodnicy Górnej, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Kartuz, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Szkoła podstawowa z Dzierżążna oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz. Rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Uczennice z naszej szkoły rozegrały 4 mecze. Na zawody uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką p. Marcina Adamczyka. Reprezentację naszej szkoły tworzyły uczennice:

 • Nadia Wolska
 • Brzeska Julia
 • Lipska Daria
 • Miszk Hanna
 • Kąkol Margareta.
 • Wilczewska Kornelia
 • Langa Inga
 • Wendt Zofia
 • Bolduan Weronika
 • Szwichtenberg Kornelia
 • Mielewczyk Karolina