Od kilku lat witamy wiosnę w szkole muzycznej. Jest to miejsce bardzo klimatyczne ze względu na funkcje jaką pełni. Koncert zaplanowany przez dyrektora szkoły p. Sebastiana Szumana i p. Joannę Radomską oraz Małgorzatę Badowicz obejmował montaż słowno - muzyczny. Dziewczynki z kółka teatralnego "Teatromanii" czytały wiersze o tematyce wiosennej, a uczniowie z naszej szkoły, którzy uczą się gry w szkole muzycznej, raczyli nas grą na różnych instrumentach. Niespodzianką był występ pana Sebastiana Szumana z synem. Pierwszy grał na gitarze, drugi na perkusji. Uczniom taki dzień wiosny przypadł do gustu. Sztuki nigdy nie jest za dużo.

Takie powitanie wiosny połączone z dniem wagarowicza było miłe i przyjemne. Dopełnieniem były barwne stroje i kolorowe kwiaty.