{phocagallery view=category|categoryid=915|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 16 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W tym roku brało w nim udział aż 66 uczniów z klas II - VI. Bardzo licznie były reprezentowane klasy drugie - 26 uczestników, co świadczy o ich dużym zainteresowaniu "Królową nauk" - matematyką. Konkurs trwał 75 minut, podczas których uczniowie zmagali się z różnej trudności zadaniami. Podczas konkursu widać było ich ogromne zaangażowanie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę - breloczek "Magiczny sześcian". Na najlepszych czekają główne nagrody. Jedną z form nagród I stopnia jest udział w międzynarodowych obozach matematycznych. Wszystkim uczestnikom życzymy uzyskania wysokich wyników.